Silivri’den Arsa Almanız İçin 5 Neden
11 Mayıs 2020
Yatırım Yapmak İsteyenlere Arsa Önerileri
11 Mayıs 2020

Taksitli Arsa Nasıl Alınır?

Taksitli Arsa Nasıl Alınır?

Taşınmaz mallar olan gayrimenkuller içerisinde arsa iyi bir yatırım aracıdır. Kısa ve uzun vadede büyük kazanç sağlayan arsa alımında kişiler bütçelerine uygun yer arayışına girerler. Çok kazançlı bir yatırım olacağını düşündüğünüz bir arsa bulduğunuzda bütçeniz yeterli değil ise ödeme gücünüze göre taksit seçeneklerini araştırmaya başlarsınız.

Taksitli arsa alabilmenin tek seçeneği banka kredileri olarak düşünebilirsiniz. Fakat banka kredisinde alınan faizler de elbette düşündürücü olacaktır. Uzun yıllar sürecek olan banka kredileri için yüksek faizler ödemek zorunda kalırsınız. Fakat bulduğunuz arsayı da kaçırmak istemiyorsunuz. Bu durumda firmamız senetli taksit seçenekleri ile size yardımcı olur. Almak istediğiniz arsa için taksit seçeneklerimizden faydalanarak banka kredilerine yüksek faizler ödemeden arsanızı alabilirsiniz.

Taksitli Arsa Alma Yöntemleri

Gayrimenkul yatırımı olarak seçtiğiniz arsayı satın almak için bütçenizin yeterli olmadığı durumlarda taksit seçeneklerini araştırmanız gerekir. Arsa satışı yapan kişi arsanın bedelini sizden peşin olarak ister. Ancak bütçeniz arsa sahibine ödeme yapabilmek için yeterli olmadığında taksit yapılabilmesi çok istediğiniz arsayı alabilmenizi sağlayacaktır.

Taksitli satın alma yöntemleri arasında arsayı satan kişinin taksiti kabul etmesi ilk seçenektir. Fakat genellikle arsa satıcısı bedeli peşin olarak talep eder. İkinci yöntem banka kredileridir. Satın alacağınız arsayı ipotek altına alarak size kredi verecek olan bankalar karşılığında yüksek bir faiz tutarı ister. Bu durumda arsanın fiyatı olduğundan çok daha fazla bir değere yükselir.

Böyle bir durumda kazanç sağlamak imkansız olduğundan banka kredisini tercih etmek istemezsiniz. Firmamız kredi faizleri ve ipotek olmadan senet karşılığı size taksit seçenekleri sunuyor. Satın almak istediğiniz arsayı taksit seçeneklerimizden faydalanarak alabilirsiniz.

Taksitli Arsa Almanızı Sağlıyoruz

Arsa satın almak isteyen gayrimenkul yatırımcıları için faizsiz ve kefilsiz taksit imkanı sunuyoruz. Firmamız satın almak istediğiniz arsa için senet ile taksit olanağı sunuyor. Bütçenizin yeterli gelmediği durumlarda firmamızın taksit seçeneklerinden faydalanarak istediğiniz arsayı alabilirsiniz. Böylece bankalara yüksek faizler ödemeden arsa sahibi olabilirsiniz. Gelir durumunuza uygun olarak belirlenecek taksitleri aylık gelirinizden karşılayarak bütçenizi sarsmadan arsa yatırımı yapabilirsiniz.